اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

سخن دبیر اجرایی

ستاد اجرایی همایش افتخار دارد با برگزاری اولین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

 

با سلام و احترام

ستاد اجرایی همایش افتخار دارد با برگزاری اولین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ با رویکرد زیست محیطی در تاریخ 29 و 30 آذر ماه سال 1396 در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز با ایجاد فضایی آکنده از صمیمیت و همدلی فرصت ارائه خدمت شایسته به جامعه چوب و کاغذ ایران را مهیا سازد. هدف این همایش به روز رسانی اطلاعات علمی دانشجویان، محققان، اساتید در اقصی نقاط کشور بوده و جهت تحقق این هدف تلاش فراوان نموده است. همایش در طی دو روز برگزاری خود از اساتید محترم صنایع چوب و کاغذ بهره خواهد برد. علاوه بر ارائه سخنرانی موضوعی، آخرین نتایج تحقیقات علمی در این همایش مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. در کنار ارائه سخنرانی های علمی نمایندگان شرکتهای فعال در زمینه چوب و کاغذ نیز به معرفی جدیدترین محصولات، تجهیزات و فن آوریهای روز خواهند پرداخت.

تلاشی که از چند ماه پیش از برگزاری این همایش توسط ستاد اجرایی آغاز شده و تا مدت‌ها پس از برگزاری آن نیز ادامه خواهد یافت، "برگزاری همایشی در شأن جامعه صنایع چوب و کاغذ ایران" است.

بنا داریم به امید خداوند متعال و با یاری شما عزیزان، یکی از به یاد ماندنی‌ترین همایشهای چوب و کاغذ را برگزار نموده؛ همایشی که همگان به حضور در آن ببالیم.

اینجانب به نمایندگی از طرف شورای سیاستگذاری و اعضای کمیته علمی و داوری و کمیته اجرایی برگزار کننده‌ همایش، ضمن خوش آمد، قدردان حضور پر بار کلیه عزیزان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان فعال بخش چوب و کاغذ در این گردهمایی بزرگ خواهم بود. قدوم سبزتان را در دیدار با شما در 29 و 30 آذرماه در استان البرز، مهد علم، پژوهش و فناوری، گلباران خواهیم نمود.

ارادتمند

احمد ثمریها

دبیر اجرایی همایشبازگشت1396/06/18
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !